[ Nedavno ažurirano · Nove teme · Korisnici · Forum pravila · Pretraga · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: delikates, strelac  
Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » Opiši sebe u par reči
Opiši sebe u par reči


Offline
  unforgettable



3
poruka na forumu
Nagrade: 1
Reputacija: 0

Korisnik


Info: Nedelja, 22/Jul/2018, 10:36 | Message # 16

par reci...hmmmm
Ja sam sve ono sto nikad ne bi ni pretpostavili ...I nisam ama bas nista od onog sto bi se moglo reci o meni na prvi
pogled!!!..
Ja sam dosadna, bezobrazna, slatka, zla, glupa..smotana..uvek nasmejana, posebna, drugacija, razlicita..savrsena,         nedostupna, zeljena..tiha i svoja biggrin




One day you will wake up and there won't be any more time to do the things
you've always wanted...Do it now..




Offline
  Helen2



108
poruka na forumu
Nagrade: 41
Reputacija: 182

Korisnik


Info: Ponedeljak, 04/Mar/2019, 22:24 | Message # 17

Ja sam matora, čangrizava, sitničava, mnogo ozbiljna (što ste mogli na čatu da vidite biggrin ) pre podne mrzim samu sebe, popodne ceo svet itd. E, ovo je bio opis mene kao ličnosti kakav bi svi možda očekivali zbog mojih godina, a stvarnost je sasvim drugačija, na sreću smile U životu sam kako ono kažu ovako stari ljudi, dva puta "pobegla grobaru sa lopate" biggrin i od tada promenila mnogo toga u svom životu. Znači, volim da se šalim, volim da komuniciram sa ljudima, volim život, a najviše volim moju porodicu zbog koje i živim. smile To je u par reči kratak rezime moje ličnosti kao gledaoca na ovom predivnom sajtu!




"Zalud je bure od najskupljeg drveta, ako se u njemu nalazi uskislo vino". Sv.Nikolaj Velimirović




Offline
  Avko



16
poruka na forumu
Nagrade: 1
Reputacija: 1

Korisnik


Info: Ponedeljak, 26/Aug/2019, 21:08 | Message # 18

Matori umoran od posla i života.
Čangrizav, pravdam sebe i mrzim sve redom.
Imam čir na želucu i rupu u đepu.
Kad dobijem plaću. žderem i pijem par dana a onda gledam filmove na internetu do sledeće plaće.
Ravnodušan prema plaću .
Smeta me kad netko proljeva alkohol, slučajno ili namjerno. 
U Africi trezni, a ti proljevaš : znam reći

Ne biram što se tiće žena, 
"kad se legne sve se slegne".
Kad se svjetla ugase ja alen delon a ona sofija loren

eto, ako netko zeli detaljne informacije neka pita. (kg, visina, boja ociju, itd)












poruka na forumu

Removed


Info: Utorak, 04/Feb/2020, 17:06 | Message # 19

Ufffffff lakoveran,kažu puno pričam(što je istina blahblah )....Volim filmove,moja dva dečaka-sina i sve što vole mladi od 40 banke biggrin Nisam lep,fin jesam i imam manire to je to Taco_Dance_by_Mirz123






Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » Opiši sebe u par reči
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: