[ Nedavno ažurirano · Nove teme · Korisnici · Forum pravila · Pretraga · RSS ]
Forum » Tehnička podrška » Info centar » Predlozi i pohvale na novi dizajn sajta
Predlozi i pohvale na novi dizajn sajta


  Admin




poruka na forumu

Removed


Info: Nedelja, 18/Oct/2015, 18:10 | Message # 1

Kao sto i sam naslov kaze predlozite izmenu ili nas samo pohvalite. Nekima se nije dopala nova izmena pa ih molimo da opisu sta im konkretno smeta,gde ne mogu da se snadju a mi cemo se potruditi da izadjemo u susret kako mozemo. Hvala.








Offline
  eduardooo



1
poruka na forumu
Nagrade: 0
Reputacija: 0

Korisnik


Info: Nedelja, 18/Oct/2015, 20:33 | Message # 2

Zasto se ne vidi u desnim komentarima koji su film-seriju komentarisali nego
treba klikati otvarati da bi vidio o kojem filmu -seriji je komentarisano a nesvidja mi se ni Font koji ste postavili za komentare i popularno tako ima grdna velika slova.

Dobro bi bilo da ima vise boja beckgrounda

Cover slika uzasna nevidi se od boje -zasto boja preko covera na zaglavlju i na dnu ?

Glavni fontovi mi se uopste ne dopadaju

Ostalo mi je sve okk.

ne zamerite mi

pozdrav za sve :)




eduardooo




  Admin




poruka na forumu

Removed


Info: Nedelja, 18/Oct/2015, 21:52 | Message # 3

Quote eduardooo ()
Zasto se ne vidi u desnim komentarima koji su film-seriju komentarisali nego treba klikati otvarati da bi vidio o kojem filmu -seriji je komentarisano

Od sada se vidi naslov filma/serije.

Quote eduardooo ()
a nesvidja mi se ni Font koji ste postavili za komentare i popularno tako ima grdna velika slova.
Pa nisu tako velika, to su specijalna slova tj slova dizajnirana posebnim kodovima i samim tim su unikatna tako da ih necemo menjati .

Quote eduardooo ()
Dobro bi bilo da ima vise boja beckgrounda

Uzece se u obzir predlog,dodacemo tamnije boje za ljubitelje mracnih pozadina.

Quote eduardooo ()
Cover slika uzasna nevidi se od boje -zasto boja preko covera na zaglavlju i na dnu

Imate izbor za sada od 3 boje. Kada promenite u crveno ili narandza menja se i boja covera u tamniju .








Offline
  amigo



1
poruka na forumu
Nagrade: 0
Reputacija: 0

Korisnik


Info: Petak, 01/Jan/2016, 09:55 | Message # 4

prvo pohvala a onda molba.da li je ikako moguće da postavite onu crnu traku iaspod slova?na kompu još i vidim ali kad prebacim na tv.pola toga ne stignem pročitat.malo me vid zeza.hvala!




bar se nasmješi kada me vidiš ostani ...............




  Admin




poruka na forumu

Removed


Info: Petak, 01/Jan/2016, 20:08 | Message # 5

amigo, tema o plejeru se nalazi na ovom linku http://onlinebioskop.ucoz.net/forum/7-39-1
Sto se toga tice, ne mozemo da postavimo crnu traku ali na dosta filmova postoji alternativni plejer videomega koji ima crnu pozadinu. index








Offline
  herbert



10
poruka na forumu
Nagrade: 0
Reputacija: 0

Korisnik


Info: Subota, 16/Jan/2016, 00:29 | Message # 6

Pozdrav i pohvala za dosadašnji rad hi
Nemam nijednu zamerku na dizajn sajta ali imam jedan predlog ili tačnije pitanje (možda i pravim previd);
Da li je moguće da se pored opisa filma ili gde već, nekako ubaci i trajanje filma kako bi se izbeglo startovanje plejera?
To ponekad može biti od velike važnosti pri odabiru, recimo u nekim sitnim satima okac
Unapred hvala na odgovoru.








  Admin




poruka na forumu

Removed


Info: Subota, 16/Jan/2016, 16:03 | Message # 7

herbert, mozda u nekoj daljoj buducnosti. Mozda predlog vama izgleda kao sitna stvar za napraviti ali itekako je potrebno mnogo kodiranja.   smile








Offline
  Rizla98



1
poruka na forumu
Nagrade: 0
Reputacija: 0

Korisnik


Info: Petak, 05/Feb/2016, 11:46 | Message # 8

Sve najbolje :D








Offline
  Sauer



1
poruka na forumu
Nagrade: 0
Reputacija: 1

Korisnik


Info: Ponedeljak, 22/Feb/2016, 12:33 | Message # 9

Ova je strnaica jako dobra no nešto bi predložio ako već netko prije mene nije to predložio.
Predložio bi da se uvede premium.Tako da tko želi plati i da ima bez reklam i to sve u JWplayeru.Premim da ne bude skup da si mnogi mogu priuštiti.Tako bi pomogli radu ove stranice a i uživali bez reklama. hvala




"Sad uviđam: gubiti je strašno samo tako dugo dok se ne izgubi sve, jer gubiti malo donosi žalost i suze; i dok god možemo na preostalom mjeriti veličinu izgubljenog, teško nam je, ali kad jednom izgubimo sve, onda osjetimo lakoću za koju nema imena, jer to je lakoća prevelikog bola. - Lagan sam, lagan da poletim!''




  Admin




poruka na forumu

Removed


Info: Ponedeljak, 22/Feb/2016, 17:21 | Message # 10

Sauer, nema potrebe za tim,sajt se vec finansira od reklama a video sadrzaj ce se kod nas uvek gledati besplatno i bez registracije.








Offline
  LazniPekmez



7
poruka na forumu
Nagrade: 0
Reputacija: 2

Korisnik


Info: Utorak, 23/Feb/2016, 17:59 | Message # 11

Meni je ok,jes da sam novi clan,od pre par dana, pa nisam kardiovaskularno upucen o prijasnjem kozmetickom izgledu ali ovo sada sto vidim je sasvim ok.Pregledno,nema nabacanim tema kao na pijaci,filmovi ok,igrice su valjda ok,sta znam...sve najbolje u godinama koje predstoje za sajt i ekipukoja realizuje ovaj simpaticni program :)








Offline
  _Ghost_



1
poruka na forumu
Nagrade: 1
Reputacija: 1

Korisnik


Info: Petak, 22/Apr/2016, 18:49 | Message # 12

Sve pohvale za naporan rad, izobilje fimova i serija i zaista lep nov, svež izgled...
Ono što mi se ne sviđa: Naslovna stranica se sastoji od "POPULARNO", "TRENUTNO SE GLEDA" i  "NOVO BIOSKOP",  čini se da na  početnoj strenici treba da bude neki prepoznatljiv logo, kao na stranici "Forum", koji više izgleda kao prava naslovnica, a ispod  tog loga krupnom slovima sve ono što se nalazi kao na traci: FORUM, SERIJE FILMOVI ANIME....Tako da da na naslovnoj stranici nema te trakice(sa  podnaslovima) a na ostalim ima...
Što se tiče sadašnje naslovnice njih bi podelio u : poularne i nove filmove u zaglavlju filmova, popularne i nove serije u zaglavlju serija itd... Tako bi sve bilo klasifikovano gde pripada....E,  sad da li je to sve uopšte moguće to je već druga tj tehnička stvar....  pozz.

Added (2016-04-22, 7:49 PM)
---------------------------------------------
Ja više nemam zamerki , odlično .... Bravo!





Хоћемо Руску Војну Базу У Мексику




  Admin




poruka na forumu

Removed


Info: Petak, 22/Apr/2016, 20:30 | Message # 13

_Ghost_, Sajt je nesto kao kuca, uvek ima da se radi ali za sada je ovako ok  ty








Offline
  JKV



1
poruka na forumu
Nagrade: 0
Reputacija: 0

Korisnik


Info: Cetvrtak, 21/Jul/2016, 03:16 | Message # 14

Pohvala: pregledan layout, diskretan background - lepo skockan css.








Offline
  Igrutin



1
poruka na forumu
Nagrade: 0
Reputacija: 0

Korisnik


Info: Cetvrtak, 21/Jul/2016, 23:25 | Message # 15

Odličan vam je redizajn uvek je dobro raditi na tome, font i boje su skroz cool.
Zameram vam samo par sitnica, a to su preglednost i bilo bi dobro  da kategorije za filmove budu preglednije a ne u posebnom meniu i brojač stranica na dnu se ne isčitava svuda, kako bi se dinamičnije orijentisali na stranici.

Hvala i samo napred.


Uređeno od Igrutin - Cetvrtak, 21/Jul/2016, 23:28




Forum » Tehnička podrška » Info centar » Predlozi i pohvale na novi dizajn sajta
Search: