[ Nedavno ažurirano · Nove teme · Korisnici · Forum pravila · Pretraga · RSS ]
Forum » Tehnička podrška » Info centar » Predlozi i pohvale na novi dizajn sajta
Predlozi i pohvale na novi dizajn sajta


Offline
  strelac



10490
poruka na forumu
Nagrade: 56
Reputacija: 131

Forum Moderator


Info: Nedelja, 07/Aug/2016, 12:15 | Message # 16

Drago mi je da je promenjen logo sajta, da se ne meša sa tamo nekim ;)
Možda bi trebalo da se promeni i na facebook pa da su lepo povezani :)




Толеранција је добра али не и према нетолерантнима!




Offline
  strelac



10490
poruka na forumu
Nagrade: 56
Reputacija: 131

Forum Moderator


Info: Nedelja, 14/Aug/2016, 10:16 | Message # 17

Samo predlog :)

       




Толеранција је добра али не и према нетолерантнима!




Offline
  NYC



8
poruka na forumu
Nagrade: 2
Reputacija: 4

Vip


Info: Sreda, 07/Sep/2016, 21:37 | Message # 18

Posto nema teme gde ljudi komentarisu rad sajta moracu ovde. Sajt u celosti je ok dizajn takodje ali kad udjem na sajt uvek je neka ne tako idilicna atmosfera na chatu iako ima ljudi koji se zezaju pojedini admini prave losu atmosferu vlasnika sajta ne racunam ok je, dosta puta sam nailazio na to da admine mrze da odgovore kad ce koja epizoda kao stalno ponavljaju a jer mogu da shvate bez obzira sto sve pise i moze da se nadje na internetu da neki ljudi ne znaju gde da nadju a ovo je sajt za gledanje filmova i serija valjda je logicno da ljudi to pitaju i da za chat sluzi izmedju ostalog i za to kao da je tesko reci izlazi 15.9 dajem primer, nece valjda da pricaju o ratu u Siriji. Ako se covek registrovao i dao neko  postovanje sto je ovde na sajtu a ima milion ovakvih sajtova najmanje sto admini mogu njih da ispostuju je da lepo odgovore a ne pretnje banom ovaj ne da vipa makar klecili kao da se obavlja funkicja od drzavnog znacaja ili kao da su ljudi trazili bubreg da im date... Sve pohvale za MovieMonster12 tako da vlasniku sajta predlazem da njega nagradi adminom ali je on malo zamenio momke, Luka isto je vredan ali samo malo da se opusti i vise zezanja... I za ubuduce predlog za vlasnika nije bitno ko koliko dodaje iako znam da se to gleda da mu se da cin admin nego malo treba da prati i njihov odnos sa korisnicima.








  Admin




poruka na forumu

Removed


Info: Cetvrtak, 08/Sep/2016, 01:17 | Message # 19

NYC,   da..Nekada se na chatu napravi prava pometnja ali nismo sad mi krivi sto pojedincima ne moze da se dogovori da se na chatu ne pita kada ce epizoda ili film. Imaju teme na forumu namenjene tome samo sto njih mrzi da pogledaju.
Sto se Vip statusa tice, mozda znas a mozda i ne, na nekim sajtovima se cak i placa da bi se dobio na odredjen vremenski period.
Mozda tebi/vama Vip ne znaci puno jer koliko vidim 100% si neaktivan kada su u pitanju komentari na chatu itd ali Vip je prava stvar za korisnike koji zele da budu aktivni u svim sekcijama na sajtu.

Mi smo verovatno jedini sajt koji nudi surfovanje bez reklama registrovanim korisnicima a moram da naglasim da mi od toga nemamo pa skoro nista jer od reklama se finansiramo a registrovani korisnici ne vide reklame.. Ali dobrom voljom je odluceno da se uklone reklame za registrovane korisnike kako bi se druzili i uzivali bez ometanja.

Takodje kao sto je i napisano u pravilima urednistvo nije u obavezi da na chatu obavestava/odgovara kada ce koja epizoda/serija. Za to postoji forum, imaju teme namenjene tome. Chat sluzi da se korisnici zabave.

Necemo da budemo rigorozni sa pravilima pa i ne branimo da se pita tako nesto na chatu ali ne treba preteravati i tvrditi da smo u obavezi da dajemo odgovore na takva pitanja. Opet kazem sve ima na forumu a ono sta nema svaki registrovani korisnik ima dozvolu da pita.

Ps, trudimo se maksimalno da komuniciramo profesionalno sa korisnicima ali kada neko pretera moramo pribeci ukoru istog na odredjeno ili neodredjeno vreme.

Sto se tice ostalog oko nagradjivanja odredjenih moderatora nebih da komentarisem jer se u pomenuto ne uzima u obzir misljenje korisnika pa cak ni osoba u urednistvu.
Hvala na savetima. papa








Offline
  sendi5



5229
poruka na forumu
Nagrade: 18
Reputacija: 28

Korisnik


Info: Petak, 23/Sep/2016, 17:35 | Message # 20

Super...Sve najbolje.. pozdrav




Sendi..........




Offline
  hame



2
poruka na forumu
Nagrade: 0
Reputacija: 0

Vip


Info: Nedelja, 16/Oct/2016, 14:35 | Message # 21

SVE POHVALE ZA OVAJ SAJT SVAKA ČAST NA DIZAJNU. ok SAMO VAM JEDNO ZAMJERIM  ŠTO NA CHATU PIŠU RAZNI GL,DA SE RUŽNO NE IZRAŽAVAM,POSTAVLJAJU PITANJA KAD ĆE KOJA SERIJA ILI FILM IZAĆ,KAD OD VAS TO NE ZAVISI. ok MOJ JE PRIJEDLOG DA AKO IMA NA SAJTU DA IM UDOVOLJIŠ NEGDJE MJESTO S TAČNIM DATUMOM,DA SE LJUDI NE MUČE.MOLIM ODGOVOR. smajli_sarma








Offline
  MonsterCraft



32
poruka na forumu
Nagrade: 0
Reputacija: 0

Korisnik


Info: Nedelja, 16/Oct/2016, 15:04 | Message # 22

Imam predlog da ponovo ubacite plejer videomega








  Admin




poruka na forumu

Removed


Info: Nedelja, 16/Oct/2016, 15:47 | Message # 23

MonsterCraft,  Koji je to sajt, moze link..








Offline
  MonsterCraft



32
poruka na forumu
Nagrade: 0
Reputacija: 0

Korisnik


Info: Nedelja, 16/Oct/2016, 17:08 | Message # 24

Pre ste ubacivali i taj plejer npr. na seriji wayward pines

Added (2016-10-16, 6:08 PM)
---------------------------------------------
hame, toga ima ali niko ne gleda









  Admin




poruka na forumu

Removed


Info: Nedelja, 16/Oct/2016, 17:09 | Message # 25

MonsterCraft, Pomenuti sajt odavno nije u funkciji. Uostalom zar je potrebno jos plejera a nudimo ih preko 5.








  Admin




poruka na forumu

Removed


Info: Nedelja, 16/Oct/2016, 17:39 | Message # 26

hame, opcija postoji u meniju >Forum>Informacije o serijama.








Offline
  HARVEYSPECTER



1
poruka na forumu
Nagrade: 0
Reputacija: 0

Korisnik


Info: Ponedeljak, 31/Oct/2016, 01:11 | Message # 27

sajt kao da je kopiran od jednog postojeceg :D ali je ljepse "nabudzen" i ima veci izbor linkova,vidi se da je mnogo truda ulozeno i to postujem,svaka cast za onoga sto ga je napravio :D,ja iskreno ne bih nista mijenjao ali bas nista,jer je lak i veoma uredan sajt,sasvim slucajno sam naletio na ovaj sajt,a znam mnoge sajtove i sto se mene tice ovaj za sad ima najjaci kvalitet  gj




......




  Admin




poruka na forumu

Removed


Info: Ponedeljak, 31/Oct/2016, 01:15 | Message # 28

HARVEYSPECTER, template je made in Russia. Ne bavimo se kopiranjem.Verovatno je taj kopirao nas. Hvala na ostalom smile








Offline
  skalar



1
poruka na forumu
Nagrade: 0
Reputacija: 0

Vip


Info: Petak, 16/Dec/2016, 00:48 | Message # 29

Sve pohvale..mozda trenutno fali po koja pahulja, cisto da najavi dolazece praznike  smile Svako dobro svima koji rade na sajtu  gj








Offline
  sovica



9455
poruka na forumu
Nagrade: 73
Reputacija: 212

Vip


Info: Cetvrtak, 19/Jan/2017, 21:31 | Message # 30

Све похвале ,сајт је прва лига  smile ,за свакога по нешто ,од филмова ,серија ,магазина ,форума (који има добре и занимљиве теме)  pozdrav






Forum » Tehnička podrška » Info centar » Predlozi i pohvale na novi dizajn sajta
Search: