[ Nedavno ažurirano · Nove teme · Korisnici · Forum pravila · Pretraga · RSS ]
Forum » Tehnička podrška » Info centar » Predlozi i pohvale na novi dizajn sajta
Predlozi i pohvale na novi dizajn sajta


Offline
  sovica



9455
poruka na forumu
Nagrade: 73
Reputacija: 212

Vip


Info: Nedelja, 24/Jan/2021, 23:01 | Message # 61

ceca67,  хвала ти ,,,,нисам то знала   smile








Offline
  VampirBlade



1
poruka na forumu
Nagrade: 0
Reputacija: 0

Vip


Info: Nedelja, 09/May/2021, 22:12 | Message # 62

                                               Ovako izgleda kod mene kao da se pripremam za takmičenje u skrolovanju, na kraju će mi otpasti točkić na mišu shocked








Offline
  Admin



276
poruka na forumu
Nagrade: 7
Reputacija: 14

Administrator


Info: Cetvrtak, 13/May/2021, 06:24 | Message # 63

VampirBlade, ocisti kes/ili istoriju pretrazivaca. Uputstvo https://www.onlinesaprevodom.co/forum/7-14-1#28




Good things come to those who wait!




Offline
  sxale



4
poruka na forumu
Nagrade: 3
Reputacija: 11

Vip


Info: Sreda, 16/Jun/2021, 11:14 | Message # 64

Pozdrav, imam predlog za novu temu na forumu, mogla bi se zvati "Inserti iz filmova" ili kako vec smislite da bi bilo interesantnije. Svi imamo nekakve scene ili inserte koje pamtimo iz filmova (ili serija) koje nismo zaboravili pa bi bilo možda interesantno da posetioci sajta postave neki insert iz nekog njima omiljenog filma. Kako smo svi različiti, i pogledi, i utisci o nekim filmovima su takvi pa mislim da bi se u ovoj novoj temi moglo pronaći i pogledati svašta . Ostavljam ispod par linkova, pa ako vam bude zanimljivo.............


P.S. Možda neko pogleda neki nepoznat insert pa se zainteresuje pogledati i film.  ok






Forum » Tehnička podrška » Info centar » Predlozi i pohvale na novi dizajn sajta
Search: