[ Nedavno ažurirano · Nove teme · Korisnici · Forum pravila · Pretraga · RSS ]
Forum » Tehnička podrška » Info centar » Predlozi i pohvale na novi dizajn sajta
Predlozi i pohvale na novi dizajn sajta


Offline
  brunni



7
poruka na forumu
Nagrade: 0
Reputacija: 0

Korisnik


Info: Cetvrtak, 30/Mar/2017, 10:57 | Message # 31

Stranica je super neznam kako se financira opcije sms poruka nema a trebala bi biti barem to.

Dalje ja sam slucajno trazio Vikinge i nabaso ovdje tako da dosta ljudi vjerovatno za ovo jos i nezna ,dakle  fali sto vise reklama evo ja am malo ucinio za to.
  https://www.facebook.com/exyuworld/?fref=ts
Hvala jos jednom tko je ovo osmislio ja sam prije tri dana klikno ovu stranicu i nespavam negasim komp hahaha
pozdrav svima








Offline
  stapi



1
poruka na forumu
Nagrade: 0
Reputacija: 0

Korisnik


Info: Cetvrtak, 11/May/2017, 18:32 | Message # 32

Sajt kako za koga,za mene je ok ,malo mi fale dugmici za narednu i prehodnu epizodu,i ako bi mogao da se doda nekakav brojac ili dugme da znamo gde smo stali,na kojoj epizodi,inace ovako stalno tragam za poslednjom odgledanom epizodom ... samo jedan checkbox :)








Offline
  markodejic



19
poruka na forumu
Nagrade: 1
Reputacija: 5

Korisnik


Info: Petak, 19/May/2017, 12:12 | Message # 33

Licno mi se mnogo svideo ovaj dizajn sajta... Bas je po mom ukusu i pregledan je sasvim dovoljno.. Malo bih kritikovao korisnicki interfejs ali to je nebitno ako ostalo radi bez problema... Takodje reklame i popup su u granicama normale sto je veoma dobro jer ne tera ljude sa sajta kao pojedinci. Razumem ja pare i sve ali sto je mnogo mnogo :)








Offline
  Mister_Tuko



1
poruka na forumu
Nagrade: 0
Reputacija: 0

Korisnik


Info: Cetvrtak, 14/Sep/2017, 22:57 | Message # 34

Izvinjavam se strelcu sto sam ga malo pecnuo, celi dan sam bio nervozan. :)

Od kako sam vip, vise mi ne iskacu reklame, a ne moram ni kodove da kucam. Odlicni ste. Samo cu ovde gledati filmove.  papa








Offline
  trmrt



13
poruka na forumu
Nagrade: 0
Reputacija: 0

Korisnik


Info: Cetvrtak, 21/Sep/2017, 21:20 | Message # 35

Moglo bi se malo  sredi  ovaj kod sto moras za svaki komentar  ili u chtu   da kucas  da bi mogao posaljes tekst.  Makar da registrovani ne moraju to stalno da potvrdjuju.


Uređeno od trmrt - Cetvrtak, 21/Sep/2017, 21:23


NM




Offline
  Helen2



108
poruka na forumu
Nagrade: 41
Reputacija: 182

Korisnik


Info: Utorak, 04/Sep/2018, 19:53 | Message # 36

Ja jedno duže vreme nisam bila na sajtu iz zdravstvenih razloga, ali nisam ni videla ovu temu. Mogu samo da kažem da sam na internetu pronašla dosta sajtova sa sličnim sadržajem, ali.. Bez ikakve namere da "poltronišem" htela sam vam kažem da ni jedan sajt nije ovako lepo uradjen i ima prelepih filmova i serija. Posebno bih pohvalila administratore i moderatore jer skoro da i nema player-a koji ne rade, a iako se prijavi kvar, veoma brzo se popravi, čak ako gledaoci i na čatu napišu za neki player, što je na drugim sajtovima nezamislivo. Hvala vam za sve lepe serije i filmove i nadam se da će te tako i u buduće uspešno raditi na radost svih nas koji smo ovde!




"Zalud je bure od najskupljeg drveta, ako se u njemu nalazi uskislo vino". Sv.Nikolaj Velimirović




Offline
  autobus



70
poruka na forumu
Nagrade: 9
Reputacija: 87

Vip


Info: Utorak, 18/Dec/2018, 16:07 | Message # 37

Sajtovi koji pruzaju ovakve usluge su uglavnom slicni, ono sto izdvaja ovaj sajt i cini ga BOLJIM od drugih je tim koji stoji iza. Nemam reci da izrazim zahvalnost svim clanovima tima, na ulozenom trudu i vremenu da bi nama pruzili zabavu. Zato puno srece i uspeha  u daljem radu...








Offline
  TASA



260
poruka na forumu
Nagrade: 31
Reputacija: 89

Vip


Info: Petak, 21/Dec/2018, 17:42 | Message # 38

Nemam nikakve zamerke, sajt je super. Samo me zanima hoće li postojati mogućnost da sami članovi menjaju boju svog nicka ? Npr u belu ili neku drugu nežniju nijansu. Hvala unapred na odgovoru.








Offline
  Admin



276
poruka na forumu
Nagrade: 7
Reputacija: 14

Administrator


Info: Petak, 21/Dec/2018, 23:53 | Message # 39

TASA, odgovorio na chatu, pa i ovde. Ne. Jednostavno mora da se zna ko kosi a ko vodu nosi kako bi se reklo u narodu. Takav je sajt da tako mora. Korisnici moraju znati na koga da se oslone,ko je admin,mod,itd a to presude obicno po boji.




Good things come to those who wait!




Offline
  Mala



5
poruka na forumu
Nagrade: 0
Reputacija: 0

Vip


Info: Petak, 17/May/2019, 17:30 | Message # 40

Meni super dokle god je besplatno :)
Naime zanima me kad recimo otvorim stranicu gdje su filmovi
ima naslov filma naravno ali npr. ne pise vrsta filma kao tipa,horor,triler itd.??
Mislim da bi znali unaprijed o nekim filmovima kojeg su zanra,
hvala lijepo.




Don˙t be so shy .




Offline
  Admin



276
poruka na forumu
Nagrade: 7
Reputacija: 14

Administrator


Info: Petak, 17/May/2019, 17:42 | Message # 41

Mala, Na opciji Filmovi su svi filmovi/zanrovi. Naravno imate opciju da birate zanr na desnoj strani kao na slici. 
Dodavanjem stvari koje pominjes samo opterecujemo server. Gledamo da brzina sajta bude prioritet.





Good things come to those who wait!




Offline
  strelac



10490
poruka na forumu
Nagrade: 56
Reputacija: 131

Forum Moderator


Info: Petak, 17/May/2019, 17:46 | Message # 42

Mala,  kod svakog filma se vidi kategorija. Klikni na sliku da je uvećaš i vidiš.





Толеранција је добра али не и према нетолерантнима!




Offline
  Helen2



108
poruka na forumu
Nagrade: 41
Reputacija: 182

Korisnik


Info: Petak, 17/May/2019, 20:17 | Message # 43

Već sam pisala ovde o sajtu, sada bih samo predložila da postavite i neku novu temu na forumu u kojoj bi i stariji gledaoci (mislim na godine života) mogli da komentarišu. Teme su veoma lepe, ali su većinom predvidjene za mlade ljude u kojima mi stariji nemamo baš mnogo šta da kažemo. smile Takodje sam primetila da, kada postavim ozbiljnije pitanje u nekoj od tema, retko ko će da se uključi u raspravu, što je takodje potvrda da nema starijih gledalaca.




"Zalud je bure od najskupljeg drveta, ako se u njemu nalazi uskislo vino". Sv.Nikolaj Velimirović




Offline
  strelac



10490
poruka na forumu
Nagrade: 56
Reputacija: 131

Forum Moderator


Info: Petak, 17/May/2019, 20:24 | Message # 44

Helen2,  ako imaš neki predlog za temu koja te interesuje napiši koja je, lako će da se otvori.
Otvaranje teme ne garantuje i da će biti aktivna ali može da se pokuša.




Толеранција је добра али не и према нетолерантнима!




Offline
  Helen2



108
poruka na forumu
Nagrade: 41
Reputacija: 182

Korisnik


Info: Petak, 17/May/2019, 21:03 | Message # 45

strelac, hvala, za sada nemam.




"Zalud je bure od najskupljeg drveta, ako se u njemu nalazi uskislo vino". Sv.Nikolaj Velimirović


Forum » Tehnička podrška » Info centar » Predlozi i pohvale na novi dizajn sajta
Search: