[ Nedavno ažurirano · Nove teme · Korisnici · Forum pravila · Pretraga · RSS ]
Forum » Tehnička podrška » Info centar » Predlozi i pohvale na novi dizajn sajta
Predlozi i pohvale na novi dizajn sajta


Offline
  HyPo



101
poruka na forumu
Nagrade: 4
Reputacija: 8

Korisnik


Info: Petak, 17/May/2019, 21:40 | Message # 46

Evo moje mišljenje o site
Site je odličan ima sveg čak i neke serije koje nisam mogao nači na drugim sajtovima 
Filmova ima more za gledati ali mi je krivo što nema opcija godine kao 2019 što neka ima npr kategorija 80-te za filmove ili 90-te da je lakše nači tak neke starije filmove ,nekad moraš misliti par dana da se setiš nekog dobro starog filma.Ljudi su ponooooo ljubaznji nego na više drugih sajtova za filmove na kojima sam bio to je po meni velika pohvala.
Kažem ovaj site jest 10/10 kae iz mojih snova ,ali molim vas dodajte tu kategoriju za starije filmove ili kategoriju 
PhoenixSite FIlmska Preporuka inače premočan site.




Jednom je mudrost više bila cijenjena no danas su najvise cijenene društvene mreže i selfiji.




Offline
  Admin



276
poruka na forumu
Nagrade: 7
Reputacija: 14

Administrator


Info: Petak, 17/May/2019, 22:15 | Message # 47

HyPo, na srecu, i ta opcija postoji. Samo treba malo sagledati detaljnije. 





Good things come to those who wait!




Offline
  HyPo



101
poruka na forumu
Nagrade: 4
Reputacija: 8

Korisnik


Info: Petak, 17/May/2019, 22:20 | Message # 48

admin ima za novije godine ali nema za starije godine kao 80-te
mislim na to da ne bude specifčna godina nego baš 80-te 90-te itd....


Uređeno od HyPo - Petak, 17/May/2019, 22:24


Jednom je mudrost više bila cijenjena no danas su najvise cijenene društvene mreže i selfiji.




Offline
  BadAss



124
poruka na forumu
Nagrade: 16
Reputacija: 60

Administrator


Info: Subota, 18/May/2019, 09:12 | Message # 49

HyPo, brzo, lako i jednostavno... kad budes ukucao u pretragu na stranici za filmove godinu izacice ti svi filmovi pod tom godinom i mozes da trazis...

 




BE STRONG WHEN ARE YOU WEAK, BE BRAVE WHEN YOU ARE SCARED, BE HUMBLE WHEN YOU ARE VICTORIOUS, BE BadAss EVERYDAY!




Offline
  sovica



9455
poruka na forumu
Nagrade: 73
Reputacija: 212

Vip


Info: Sreda, 31/Jul/2019, 16:02 | Message # 50

Сајт је најбољи ,то се подразумева , као и тим који води овај сајт  smile !  Него се питам ...постоји ли могућност да се и за серије направи категорије као за филмове?








Offline
  Admin



276
poruka na forumu
Nagrade: 7
Reputacija: 14

Administrator


Info: Ponedeljak, 12/Aug/2019, 11:03 | Message # 51

sovica, trenutno nije moguce na zalost .




Good things come to those who wait!




Offline
  Avko



16
poruka na forumu
Nagrade: 1
Reputacija: 1

Korisnik


Info: Ponedeljak, 12/Aug/2019, 20:23 | Message # 52

Mene je privuklo na ovaj sajt:
1. to sto je kratki sadrzaj preveden. Na svima ostalima sajtovima (osim jednoga sto se zove slicno kao ovaj sajt) kratki sadrzaj je na engleskom.
2. sto mozes poslati zahtijev za neki film

Added (15/Dec/2020, 13:33)
---------------------------------------------
Ne radi bas najbolje Login forma sa izborom zaboravljena sifra.
Eto meni nikako nije to odradilo.









Offline
  Admin



276
poruka na forumu
Nagrade: 7
Reputacija: 14

Administrator


Info: Cetvrtak, 17/Dec/2020, 00:41 | Message # 53

Quote Avko ()
Ne radi bas najbolje Login forma sa izborom zaboravljena sifra.
Opcija je testirana i radi. Ako ti ne radi opisi detaljnije kako bi mogli da ti pomognemo.
Kada zaboravite lozinku kliknete na lost pasword, onda upisete vase korisnicko ime sa sajta, onda posaljete. 
Nakon toga proverite email ili email spam gde cete dobiti link preko kojeg mozete da promenite lozinku. 
Email moze da zakasni par minuta..




Good things come to those who wait!




Offline
  Avko



16
poruka na forumu
Nagrade: 1
Reputacija: 1

Korisnik


Info: Petak, 18/Dec/2020, 13:58 | Message # 54

procitao sam upute i zapelo mi je kod onih stavki verifikacija. Stalno sam se tamo vrtio, a i te kucice su mi prekrivale ono gdje sam trebao ispuniti sa slovima.
Uglavnom da skratim pricu, potrazio sam po starim papirima i nasao sam par sifri koje sam koristio dok je jos bilo staro ime sajta fenix a jedna od njih je odradila posao.

1. Trebalo bi napraviti jednu temu na forumu u koju mogu pisati Gosti koji se ne zele registrirati ili imaju problem sa registracijom. To bi mogla biti i test tema u kojoj bi mogli testirati postove.

2. Volio bi da se u slici filma uz broj gledanja , broj komentara nalazi i žanr filma evo ovako:








Offline
  Admin



276
poruka na forumu
Nagrade: 7
Reputacija: 14

Administrator


Info: Petak, 18/Dec/2020, 14:38 | Message # 55

Quote Avko ()
a i te kucice su mi prekrivale ono gdje sam trebao ispuniti sa slovima
ako mislis na reklame,zatvori na X.

Quote Avko ()
Volio bi da se u slici filma uz broj gledanja , broj komentara nalazi i žanr filma evo ovako:

 
Uvazicemo predlog..




Good things come to those who wait!




Offline
  Avko



16
poruka na forumu
Nagrade: 1
Reputacija: 1

Korisnik


Info: Petak, 18/Dec/2020, 15:28 | Message # 56

Quote Admin ()
Uvazicemo predlog..

evo bas sam htio odgovoriti da je u redu, kad naidem na drugi odgovor. 
Znam da u opisu filma stoje ponekad i do 3 žanra pa je iz toga razloga teško to podesiti.
Meni je Sabrina (1954) romanticni film, ima i komedije. Nekomme je vise komicni, a nekom trecem podjednako ima i komedije i romantike. Naslo bi se i njih koji bi plakali nakon toga filma.
Hahaha

Ponekad kada zelim izabrati žanr filma npr. komedija, izbaci mi neki romanticni ili  neke druge kombinacije.
Znam da bi doslo do prigovora od strane korisnika u vezi tvrdog karakteriziranja zanra filma, pa pretpostavljam da to u konacnici nece biti moguce bas za svaki film.

Ja sam samo to predlozio pa kako vijeće odluci tako ce biti.

Inace izbacujete svaki dan toliko filmova da ih ne stignem sve ni pogledati. Imam 8 sati radno vrijeme + 1.5 sat odlazak i dolazak sa posla + 7 sati spavanja + 0.5 sati dorucak,vecera + 0,5sati wc,kupaona + 1.5 sati druzenje po birtijama + 1 sat obiteljsko vijecanje + 1 sat ducani,majstori,poste,banke,sizovi itd= 21 sati. Ostaju mi 3 sata. Film traje otprilike 1,5 sat . Pogledam sa zenom film i nemogu pogledati jos jedan jer zena zove da dodem u krevet i da odradim ono sto mi je duznost kao muzu.
(Ovo bi bila pohvala za broj novih filmova)








Offline
  Admin



276
poruka na forumu
Nagrade: 7
Reputacija: 14

Administrator


Info: Ponedeljak, 21/Dec/2020, 07:39 | Message # 57

Quote Avko ()
Ponekad kada zelim izabrati žanr filma npr. komedija, izbaci mi neki romanticni ili  neke druge kombinacije.Znam da bi doslo do prigovora od strane korisnika u vezi tvrdog karakteriziranja zanra filma, pa pretpostavljam da to u konacnici nece biti moguce bas za svaki film.
Mi ne odlucujemo/ne oznacavamo zanr filma na svoju ruku vec preuzimamo sa IMDB-a koji je najmerodavniji. 
Opcija koju si trazio je vec dodata.. 
Ps, 5% filmova ima jedan zanr, i uglavnom su to horor filmovi. 
95% filmova deli zanrove, ako je akcija moze biti i komedija, triler itd.




Good things come to those who wait!




Offline
  Avko



16
poruka na forumu
Nagrade: 1
Reputacija: 1

Korisnik


Info: Utorak, 22/Dec/2020, 20:26 | Message # 58

stavljeno je zahvaljujem. Sada je ljepse odmah preskocim sto mi ne pase








Offline
  sovica



9455
poruka na forumu
Nagrade: 73
Reputacija: 212

Vip


Info: Subota, 23/Jan/2021, 20:42 | Message # 59

Било би добро када би могла да се направи категорија Мини серије ,има их доста а када хоћеш да неку погледаш мораш сто година да тражиш  јер су постављене у категорију филмова ....Да ли је то изводљиво направити ???  smile












poruka na forumu

Removed


Info: Nedelja, 24/Jan/2021, 22:09 | Message # 60

sovica,  u pretrazi samo ukucas "Part" i izadju ti sve mini serije koje su postavljene kao filmovi, ili kliknes ovde SLIKA






Forum » Tehnička podrška » Info centar » Predlozi i pohvale na novi dizajn sajta
Search: